Cennet & Cahit Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..

Cennet & Cahit Çiftimizin Düğün Hikayesi

Siz değerli takipçlerime bu  yazımda Cennet & Cahit çiftimizin Denizli’deki Düğün Hikayesini yazdıklarım ve fotoğraflarım ile yaşatmaya çalışacağım.
Çiftimiz bizim Facebook sayfamızı görmüş ,çekimlerimizi beğenmişler. Kısa bir telefon trafiğinden sonra düğün fotoğrafçısı olarak en mutlu günlerinde bizimle çalışmaya karar verdiler. Bizlerde çiftimizin düğün hikayesi için kayıtlarını oluşturduktan sonra çekim gününü beklemeye başladık. Erken rezervasyon yaptırmanın çok önemli olduğunu tüm çiftlerime söylerim. Nedeni ise istediğiniz günün boş olması ve size rezerve edilebilmesi için, çiftimizde erken rezervasyon yaptırmanın rahatlığı düğün gününü beklemeye başladı.


Düğün günü geldiğinde bizde erken saatlerde Denizli’de olduk ve fotoğrafçı arkadaşım duygu ile kuafördeki çekimimize başladık. Gelinimiz Cennet hanımın saç, makyaj hazırlıklarına hızlı bir şekilde başlandı. Bizde en özel anları düğün fotoğrafçısı olarak fotoğraflamaya başladık. Kuaförde çok neşeli bir çekimi gerçekleştirdikten sonra ilk mekanımız olan çamlık parkına doğru yola çıktık ve tabiki damat beyde bizimle. Çiftimiz aşk dolu anlarını daha da renkli hale getirmek için düğün hikayesi çekimi boyunca rengarenk ve çeşitli aksesuarlar ile daha da keyifli hale getiriyoruz. Gelinler her zaman fotoğraf çekilmeyi daha çok sever ve bugün ki çekimimizde de bu böyle devam etti.Çamlık parkından sonra hemen centropez barın bahçesinde çekime başladık. Burada damat beyin gitar çalması en keyifli anlardandı. Çok renkli bir mekan olması bizi her Denizli çekiminde buraya getiriyor. Buradaki çekimimizden sonra benim ve tüm takipçilerimin çok beğendiği Laodikyaya doğru yola çıktık. Yaklaşık 20 dakika sonra Laodikyadaydık. Çok güzel ve çok büyük sütunların olduğu yerde çekime başladık , sonra sırasıyla diğer mekanlarda çekimimize devam ettik. Çiftimizin pozları gerçekten mükemmeldi ve modellik performansları bir harikaydı.Laodikyadan sonra son mekanımız olan Pamukkaleye  geçtik. Düğün fotoğrafı çekimleri için çok güzel bir mekan Pamukkale. Turistik bir mekan olmasından dolayı kalabalık olması bir dezavantaj olarak gözükse bile herkesin gözü çiftimizde ve birçok dilde turistlerin çiftimize mutluluklar dilemesi çiftimizi  ve bizi çok mutlu ediyor. Burada Denizli manzaralı ve gün batımı temalı fotoğraflarımız çektik.
Ve düğün fotoğrafçısı olarak bir mutlu günün daha sonuna gelmiştik. Çiftimize mutluluklar diliyor, düğün hikayesi çekiminde gerçekleştirmiş oldukları  üstün performanstan dolayı teşekkür ediyoruz.

Bir başka düğün hikayesinde görüşmek üzere sevgili takipçilerim,bizi takip etmeye devam edin…
Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönder

İnstagram Hesabımız