Bahar & Mutlu Çiftimizin Nişan Hikayesi

Yorum Bırakınız..

Bahar & Mutlu Çiftimizin Nişan Hikayesi

Mutlu & Bahar çiftimiz ile internet sitemiz ve Facebook sayfamız üzerinden yaptığımız görüşmeler sonunda nişan çekimleri için  çiftimiz ile anlaştık.  Mekan olarakta Balat’ın tarihi sokaklarında çekim yapmaya karar verdik. Düğün fotoğrafçısı  olarak biz Balat sokaklarını çok seviyoruz. 22 Mart tarihinde çiftimizle Balat sahilde buluştuk ve nişan dış çekimlerini gerçekleştirmek üzere  Balat’ın sokaklarında dolaşmaya başladık.

22 Martta çiftimiz çok şanslıydı ve o gün  İstanbul’da tam bir bahar havası vardı. Rengarenk evlerin önünde ve sokaklarda çekimlerimize başladık. Çiftimiz yakınlarıyla ve arkadaşlarıyla çekime gelmesi fotoğraf çekimini daha eğlenceli hale getirdi. Bahar hanım ve  Mutlu beyin modellik performansları  süperdi ve buda fotoğraflara yansıdı.

Balat sokaklarında çekimimizi gerçekleştirdikten sonra sahilde nişan  çekimimize devam ettik.
Çiftimizle tebessüm dolu bir çekim gerçekleştirdik. Çiftimizin bu özel  günlerinde güzel bir çekim gerçekleştirmenin mutluluğu ile dış çekimimizi noktaladık.
Mutlu & Bahar çiftimizi tebrik eder , Düğün ve nişan  dış çekim fotoğrafçısı olarak bir ömür boyu mutluluklar dileriz.Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız