Kübra & Sarper çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Kübra & Sarper çiftimizin Düğün Hikayesi

Çiftimiz 15 Şubat'ta Facebook sayfamızdan bize ulaşarak dış çekimler hakkında ve paketlerimiz hakkında bilgi aldılar.Kısa bir telefon trafiğinden sonra 1 Mart'ta çiftimizle görüşmemizi yaptık.Örnek albümlerimizi ve detayları anlattıktan sonra düğün fotoğrafçısı konusunda çiftimizle 21 Mart tarihindeki düğün hikayeleri için anlaştık. 


Düğün günü geldiğinde sabah erken saatte kuaförde buluştuk ve gelinimizin hazırlıklarına başlandı.Bizde bu anları düğün fotoğrafçısı olarak fotoğrafladık.Saç,makyaj derken kuafördeki çekimlerimizi tamamladık.


21 Marttaki en büyük sıkıntımız kötü hava şartlarıydı.Çiftimizin Düğün fotoğrafçısı olarak Rahmi Koç müzesinden randevumuzu aldık ve müzeye doğru yola koyulduk. Rahmi Koç müzesine geldiğimizde hemen çekimimize başladık, havanın kötü olması nedeniyle müzede birçok nişanlı ve evli çiftlerin fotoğraf çekimi vardı. Müzede klasik araçlar,Tarihi tramvaylar, tekneler,asma köprü,açık alanda da üstü açık kırmızı bir araç vardı.Sırasıyla mekanlarda çekimlerimizi yaptık.Açık alanda bulunan kırmızı araçta çekime başladığımızda damadımız sarper bey bizi mimikleriyle kahkahalara boğdu.O kadar çok güldük ki herkesin gözü bir anda çiftimizin üzerindeydi. Bizde çiftimizin bu neşeli hallerini fotoğraflarımızla ölümsüzleştirdik.
 Çiftimizin Rahmi Koç müzesindeki düğün hikayesi çekimlerini bitirdik ve gelin evine doğru yola çıktık. Gelin evinde çiftimizin düğün fotoğrafçıları olarak çok güzel ağırlandık.Gelin alma ve kuşak bağlama merasimlerini fotoğrafladıktan sonra çekimlerimizi mutlu bir şekilde bitirdik.
 Kübra & Sarper Çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız