Fidan & Eren Çiftimizin Nişan Fotoğraf Çekimi

Yorum Bırakınız..
Fidan & Eren  Çiftimizin Nişan Fotoğraf Çekimi

Fidan & Eren  çiftimizle çekim için gerekli prosedürleri konuştuktan sonra 22.02.2015 tarihinde Nişan Töreni öncesi dış çekimimize başladık.

İlk durağımız Anadolu Kavağıydı. Manzarası harika ve doğasıda biri o kadar güzel olan bu yerde çekimlerimizi çeşitli mekanlarda gerçekleştirdik.Anadolu kavağından sonraki durağımız ise Beykoz taraflarında benim ve çoğu kişinin ziraat diye bildiği mekana gidip burada da  keyifli ve bir o kadar da renkli çekimimize devam ettik.


Öğlen olmuştu ve doğal olarak acıktık. Fidan & Eren çiftimizle  güzel bir yemek yedikten sonra Nişan çekimlerimize kaldığımız yerden devam ettik.
Sıradaki mekanımız Beykoz Sosyal tesisleriydi.İskele de çiftimizin aşk ve huzur dolu anlarını fotoğraflarımızla ölümsüzleştirdik ve çay molası verdik.


Sonrasında son mekanımız  olan Otağtepe'ye gittik ve Boğaz manzarası ve köprünün kattığı güzellik ile burada da nişan çekimlerimizi gerçekleştirdik.


Çekimlerimizi tamamladık ve  çiftimizin Mayıs ayındaki  Düğün çekimi için şimdiden anlaşıp kaydımızı aldık.Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız