Arzu & Arif Çiftimizin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Arzu & Arif Çiftimizin Düğün Hikayesi

Çiftimizle facebook hesabımızdan ve telefondan gerekli görüşmelerimizi yaptıktan sonra  22 Şubat için rezervasyonumuzu aldık ve düğün gününü beklemeye başladık.
Düğün günü geldi ve çiftimizle buluştuk , gelinimiz kuaförde hazırlıklarını sürdürürken bizde bu arada Arif bey ile  sohbet ettik ve damadı biraz tanıdık.Gelinimiz Arzu hanımın hazırlıkları da  bitmişti.
İlk  olarak gelin arabasıyla damat evinin yakınındaki güzel bir yerde birkaç fotoğraf çektik.
Daha sonra çekimlerimizi çiftimizin isteği doğrultusunda Kuzguncuk sokaklarında  gerçekleştirmek üzere yola çıktık.Kuzguncuk sokakları her zamanki gibi rengarenkti.Hızlı bir şekilde düğün hikayesi çekimimize başladık.yaklaşık 1,5 saatlik fotoğraf çekimi sonunda yağmur yağmaya başladı ve dış mekan çekimlerimizi bitirmek durumunda kaldık.


Sıradaki durağımız  Gelin eviydi.Çok sıcakkanlı bir ortam karşıladı bizi,herkes heyecanlı,herkes mutlu ama gelin hanım ve biz biraz acıkmıştık ve yemek molası verdik.Ve  beklediğimiz an gelmişti.
Kuşak bağlama töreni ve daha sonra dualar eşliğinde  damadımız gelini alarak gelin arabasına geçtiler.

Son durağımız Maltepe mahfel düğün salonu oldu.Çiftimizin ricasını kırmadık ve gelin odasında harika bir çekim gerçekleştirdik.Dekor olarak gerçekten düğün salonunu çok beğendim. Çekimlerimizi  çiftimizle hatıra fotoğrafı çektirerek bitirdik.

Arzu & Arif  çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız