Yasemin & Hasan Çiftinin Düğün Hikayesi

3 yorumlar
Yasemin & Hasan çiftinin Düğün Hikayesi Çekimleri 

Düğün Fotoğrafı Çekimleri için Denizli’deydik . Ama isterseniz önce olan aşamaları sizlerle paylaşayım. Bize Facebook sayfamız üzerinden ulaşmışlardı. Yasemin hanımla sürekli irtibat halindeydik.  Bizde her zaman olduğu gibi paketlerimizi  ve Denizli de çekim yapabileceğimiz mekanları kendilerine sundum. Sonunda yasemin hanım bizimle çalışmaya karar verdi. Düğünden üç gün önce çekim yapmak istediğini söyledi ve bizde  söylediği günü Yasemin & Hasan çiftimize rezerve ettik ve o günün gelmesini sabırsızlıkla beklemeye başladık.
Belirlediğimiz tarih geldiğinde sabah erken saatte İstanbul’dan Denizli’ye  uçakla seyahatimize başladık .
Konuştuğumuz gibi kuaförde buluştuk. Hem hasan bey hem de yasemin hanımla tanıştık. Hasan beyi yolcu ettikten sonra düğün fotoğrafları çekimleri için kuafördeki hazırlık aşamalarımızın çekimlerine başladık. Hem sohbet ettik hem fotoğraflarımızı çektik , kuaförde yasemin hanımla birbirimizi tanıdık ve ilk heyecanı attık üzerimizden  ve kuaför aşamasını keyifli bir şekilde bitirdik. 


Hasan bey hemen geldi  ve oda hazırlanmıştı ,o zaman  bizde tüm enerjimizle çiftimizin düğün hikayesi çekimlerine başlayabiliriz dedik ve ilk durağımız olan çamlık parkına doğru yola çıktık. Çekimlerimizde bize  çok sıcak bir hava  eşlik ediyordu ama biz çok keyifli bir şekilde çamlıktaki çekimlerimizi  de tamamladık. 


Sonra diğer mekanımız olan centropez barın bahçe kısmında çekimlerimize devam ettik. 

Çoktan öğlen olmuştu ve  Laodikya’ya doğru yola koyulduk. Laodikya daki çekimler o kadar güzeldi ki havanın sıcak olmasına çiftimiz hiç aldırış etmiyordu, bu bizi de çok mutlu etti. Laodikya daki çekimi de bitirdik.

. Pamukkale deki çekimlerden önce hem biraz dinlenmek ve bir şeyler atıştırmak için Pamukkale de bir restouranta  oturduk. Yemeklerimizi beklerken bizde çiftimizle beraber çektiğimiz fotoğraflara bilgisayarımdan bakıyorduk. Çekilen fotoğrafları o kadar çok beğenmişlerdi ki Pamukkale de fotoğraf çekimlerine başlamak için sabırsızlanıyorlardı. Biraz dinlenip yemeklerimizi yedikten sonra Pamukkale macerasına hazırdık ve içinde bulunan antik tiyatro ve antik şehirdeki yapıtlar da çekimlerimizi gerçekleştirdik. Pamukkale’nin en güzel yanlarından biri de çok fazla milletten turistin olması ve çiftimize farklı dillerde mutluluklar dilemesidir. Hemen hemen neredeyse bütün turistler çiftlerimizi veya  onlarla beraber fotoğraf çekiliyorlar .Turistlerle olan çekimimizi sonlandırdıktan sonra Pamukkale’nin  meşhur travertenlerinde  gün batımı çekimimize başladık. Son olarak travertenlerdeki su birikintisinin içindeydik dizlerimize kadar su vardı ama mükemmel fotoğraflar yakalamıştık. Bu sırada orada bulunan turistler büyük bir şaşkınlıkla çiftimize bakıyorlardı. Çiftimiz çok mutluydu ve tabiki bizde öyle.
Yasemin & Hasan çiftimizin düğün hikayesi çekimlerini  güzel bir şekilde sonlandırdığımız için mutlu bir şekilde evimize dönüş yoluna geçtik.

Anlattıklarımızla sizi çiftimizin düğün fotoğraflarını çektiğimiz güne götürmek istedik. En mutlu günlerinizde buluşmak dileğiyle...Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

3 yorum:

  1. Çok başarılı,hayatın önemli anları vardır evlilikde bu anlardan biri ve o anı ölümsüz kılmak adına fotoğraflamak kutsal bir iş , bunu sadece bir iş olarak görmediğinde fotoğrafların hikayesine verdiğin değerle ortada yolun açık olsun çiftede mutluluklar :)

    YanıtlayınSil
  2. Çok teşekkürler güzel dilekleriniz için.

    YanıtlayınSil
  3. o günü tekrar yaşamış gibi oldum çok güzel anlatmışsınız emeğinize sağlık ..

    YanıtlayınSil

İnstagram Hesabımız