Hakkında

2 yorumlar
ERKAN KARACA KİMDİR ?1992 doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum. Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde  Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezun oldum.

Fotoğrafa Nasıl Başladı ?

Çok küçük yaşlarda fotoğrafa merakım vardı. İlk olarak filmli makinelerle  sonra sırasıyla teknolojinin bize sundukları makinelerle fotoğraf çekimleri yaptım. Babamın işi dolayısıyla 12 yaşından beri dizi setlerinde bulundum. Dizi setlerinde bulunmam fotoğrafa ,objektife olan merakımı arttırdı diyebilirim. Dizi setlerinde çalışmamın bana  ışık ve kadraj bilgisi kattı. İlk makinemi 11 şubat 2012’ de aldım .İlk düğün fotoğrafımı 30 Ağustos 2012’de İstanbul da Gizem & Serkan çiftinin en mutlu günlerini fotoğraflarımla ölümsüzleştirdim .Gerçek anlamda fotoğraf çekmeye başladığımdan beri  30’a yakın şehir gezdim. Yüzlerce kişi tanıdım. Fotoğraf çekmeyi gerçekten çok seviyorum. Beni en mutlu eden eylem fotoğraf çekmek. Düğün fotoğrafçılığı yaparak kendimi buldum diyebilirim. Düşünsenize o gün dünya da en mutlu olan iki kişinin fotoğraflarını çekiyorsunuz ,çiftin enerjisi süper,çok heyecanlılar ,birbirlerine deli gibi aşıklar ve bende onların fotoğraflarını çekiyorum.Bundan daha güzel bir şey olabilir mi ? Fotoğraf çekmeye tüm hızıyla devam ediyorum.
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 40. yıl anısına yapılan fotoğraf yarışmasında fotoğrafım 1. olmuştur ve Okulun dergisine kapak fotoğrafı olmuştur.
9. Murat Elsaleh fotoğraf yarışmasında 'hayatımız sarı kırmızı' konulu yarışmada fotoğrafım 1. olmuştur.
Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

2 yorum:

  1. Çalışmalarınızı yakından takip ediyorum başarılar. Düğün Fotoğrafçısı olarak tercih edilebilecek nadir insanlardansınız.

    YanıtlaSil
  2. Teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için.

    YanıtlaSil

İnstagram Hesabımız