Fatma & Yunus Emre Çiftinin Düğün Hikayesi

Yorum Bırakınız..
Fatma & Yunus Emre Çiftinin Düğün Hikayesi

Çiftimiz bize  Facebook sayfamız ile ulaştı ve 1 ay öncesinden  9 Eylül tarihini rezerve etttiler.
Düğün günü geldiğinde ekibim ile birlikte avrupa yakasındaki kuaförde  çekime hazırdık ve  hızlı bir şekilde saç ve makyaj hazırlıklarını fotoğrafladık.Gelinimiz Fatma hanım ile çekim sırasında hem  sohbet ettik hemde Düğün Hikayesi  kuaför hazırlıkları çekimlerimizi gerçekleştirdik.
Kuaförden sonraki durağımız Sultangazi Belediyesi Nikah salonuydu.Salonumuz çok kalabalıktı ve çiftimizin heyecanları gözlerinden okunuyordu.Çiftimizin  'EVET' cevaplarından sonra hızlı bir şekilde  araçlarımıza geçip  Kabataş Vapur İskelesine doğru yola koyulduk.Ve bizi Büyükadaya götürecek vapura yetiştik.Vapurda tüm gözler çiftimizdeydi ve herkes fotoğraflarını çekiyordu. Bizde vapurda  çiftimizin Düğün Fotoğrafları çekiminin bir bölümünü gerçekleştirdik.
Büyükadaya 1,5 saat süren yolculuğumuzun ardından kendimizi Büyükadanın uçsuz bucaksız  sokaklarında  bulduk ve rüya gibi bir düğün hikayesi çekimine hazırdık.Büyükadada da çiftimizi yoğun bir ilgi bekliyordu. Bizde çekimimize başladık ve Büyükadanın  sembolü olan saat kulesi önünde fotoğraflarımızı çektik.İç taraflara doğru ilerlediğimizde  büyükadanın diğer sembolü olan faytonlarla da fotoğraflarımızı çektikten sonra Düğün Hikayesi çekimlerimize rengarenk ahşap evlerin olduğu ve evleri süsleyen begonvil çiçekleri eşliğinde devam ettik.


Daha sonra mimarisiyle bizi etkileyen tarihi bir klise önünde çiftimizin fotoğraflarını çektik.
Yaklaşık 3-3,5 saat süren Düğün hikayesi çekimimizin sonuna gelmiştik.Ekibim ile çok yorulduk ama çiftimizin yüzlerinin gülmesi ve çok eğlendiklerini ,çok memnun kaldıklarını söylemesi bizi oldukça mutlu etti.Artık  şehir hatları vapuru ile eve dönüş yolculuğu başladı.Bir başka düğün hikayesi çekiminde görüşmek üzere...

Anlattıklarımızla sizi çiftimizin düğün fotoğraflarını çektiğimiz güne götürmek istedik. En mutlu günlerinizde buluşmak dileğiyle ...

Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönderme

İnstagram Hesabımız