Düğün Fotoğrafçılığı

1 yorum
Düğün fotoğrafçılığı nedir?


Stüdyo da çekilen Gelin-Damat fotoğraflarını birçok çift  artık demode buluyor. Son dönemlerde çiftlerimiz düğün fotoğraflarının  doğal mekanlarda  olmasını istiyor. Parklarda, caddelerde ,  müzelerde , sahilde , tarihi mekanlarda , turistik yerlerde  hatta  denizin içinde fotoğraf çekimi yaptırmak istiyorlar. Her mevsimin ayrı bir güzelliği vardır , bu yüzden fotoğraf çekimi yapmanın mevsimi yoktur. Dış çekim yaptığımız çiftlerimizin fotoğraflarının daha neşeli ,daha renkli olması için çiftimizin istekleri  doğrultusunda  birçok aksesuar da kullanmaktayız. Kuaförde çekime başladığımız , gelin evinde ki merasimleri ve en özel anları fotoğrafladığımız , çiftimizin ilk danslarını da fotoğraflıyoruz .Kısacası her isteğinizi yerine  getiriyoruz. En özel anlarınızda yanınızda oluyoruz.

 Şile Saklıgöl
2018 yazında Düğün Fotoğrafı , Düğün Hikayesi , Dış Çekim gibi fotoğraf çekimlerinde150tl ücret alınmaya başlandı.


Salda Gölü
Son zamanlarda Türkiye'de Düğün Fotoğrafı , Dış Çekim , Düğün Hikayesi çekimlerinde evlenecek çiftlerin popüler mekanı olan Salda Gölünde yaptığımız çekimi sayfamızda bulabilirsiniz.
 Şile Akçekese Plajı

 Bartın Amasra
Bartın taraflarında en popüler mekan Amasra ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkan bu yerde harika Düğün Fotoğraflarınız olacaktır.

 Hidiv Kasrı


Üsküdar Kız Kulesi
Özellikle gün batımı manzarası eşliğinde çekilen Düğün fotoğraflarınız tablo tadında olacaktır.
 Denizli Çamlık Parkı

Sonraki KayıtSonraki Kayıt Önceki KayıtÖnceki Kayıt Ana Sayfa

1 yorum:

İnstagram Hesabımız